reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka online – co na půjčky vše o půjčkách

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 67 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Porovnání půjček - Srovnávač půjček

Život na dluh je vždy rizikový. Peníze na potřebné věci lze sice získat hravě, ale splatit vše řádně už tak snadné nebývá. To se týká zejména osob, které si půjčky berou doslova na “život”. Na splácení jim však jejich příjmy nestačí.

Rychlá půjčka online, ihned před výplatou | Online půjčky

Rychlá půjčka online je nejrychlejší možností, Mikro půjčka; Vše o půjčkách; Rychlá půjčka; Mini půjčka vznikla na základě poptávky

Půjčka.TV | Půjčka před výplatou | SMS půjčka | Online

Nabízíme on-line půjčky od 1000 do 5000,- Kč. Pomáháme vyřešit nepříznivé situace krátkodobou půjčkou. Poskytujeme také SMS půjčky. Peníze lze uhradit převodem z běžného účtu nebo přímo vkladem na

Rychlá půjčka bez doložení příjmu | Online půjčka ihned

Každý den pro vás připravujeme zajímavé články na téma finnce a půjčky, na co si půjčky online, půjčka bez Magazín o půjčkách a

Půjčky - Komerční banka

Půjčky - kompletní přehled nabídky Komerční banky připravené na míru pro fyzické osoby (občany).. Doporučené produkty a služby. Dohoda o správě kupní ceny. Vše, co KB nabízí. Sjednat službu on‑line Jednoduchý sazebník

Nebankovní půjčka -

Jitka (neregistrovaný uživatel). Rychlá půjčka bez nahlížení do registru. Vaší online žádosti ihned bez. Podívejte se na web mají tam i rady jak bezpečně vybrat půjčku a na co si dát u výběru půjčky pozor.

Refinancování půjčky a otevření účtu u ZUNO Bank (TEST

Pro představu, úroková sazba na kreditních kartách je, až na výjimky v podobě Diners Club a dvou karet pro privátní klientelu, vždy nad 16,50 % p.a. Při

Půjčka před výplatou každému

Rychlá půjčka před výplatou Vám poskytne částku od 500 do 10 000 Kč bez ručitele. V. Dnes požádalo o půjčku již 28 klientů.. Schválení půjčky probíhá ve třech jednoduchých krocích. Nejdříve. vyplníte nezávaznou on-line žádost. Poté

Blog a informace o půjčkách | SUPERMONEY s.r.o.

. vedoucím k přemýšlení o finanční půjčce je nečekaný výdaj v domácnosti, kdy výplata je daleko. Situaci často vyřeší pár tisícovek, které si půjčíte prakticky hned. Není to ale zdarma, jde o finské půjčky. Jaký na ně máte názor?

Inzerce půjčky bez registru na směnku nabídka/poptávka zdarma.

Inzerát přidávejte vždy jen jednou! Za duplicidní inzeráty budou uděleny okamžité Bany. Zejména to platí pro vkládání stejných inzerátů do několika

Nebankovní půjčky, hypotéky ihned online, úvěry, nebankovní

Nebankovní půjčky a hypotéky ihned online, zprostředkování úvěru. Nabídka nebankovní půjčky bez registru a poplatků. Inzerce půjček.. Půjčka, která vrací peníze zpět!!!. Prosím o půjčku 30 000Kč na OP, děkuji všem za pomoc. Jméno

Půjčky bez potvrzení příjmu a registru ihned – Ferratum půjčka

Půjčka od 500 do 10 000 Kč ihned. Nebyla Vám u banky schválena žádost o úvěr? Naše půjčky bez registru ihned Vám umožní získat okamžitě peníze na Váš účet. Půjčku