reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

unicredit studentska pujcka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 51 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Studentské půjčky |

půjčka a UniCredit Bank – Studentská půjčka. Tyto výše uvedené banky a názvy produktů půjček můžeme označit za čistou formu studetské půjčky. Ostatní banky (tj. ústavy výše uvedené + například ČSOB

UniCredit Bank – Kolín, Pražská 167 –

Středočeském kraji. UniCredit Bank je bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti podnikového a investičního bankovnictví. Nabízí služby jako hypoteční úvěry, penzijní připojištění, studentské půjčky

studentská půjčka unicredit

studentská půjčka unicredit Půjčit si až 4500 Kč do 15 minut. : studentská půjčka unicredit, studentská půjčka unicredit bank. Půjčky před výplatou. Pujcka na smenku ostrava

Studentská půjčka

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. pobočka Praha - Kobyliské náměstí Horňatecká 447/1, 180 00 Praha 8 - Kobylisy T. +420 955 962 511 F. +420 221 155 700 M. +420 724 814 364 Email: frantisek.bartek@

unicredit studentská půjčka

unicredit studentská půjčka V České republice nabízí studentskou půjčku pouze několik bank: Česká spořitelna, Komerenční banka a UniCredit Bank. Ostatní banky nenabízejí klasické studentské půjčky

unicredit bank studentska půjčka na

požádalo o unicredit bank studentska půjčka na půjčku již 113klientů. Chcete si pořídit něco nového a nejlépe hned. Potřebujete rychle peníze a ostatní společnosti se Vám otočili zády unicredit bank

Bankovní a nebankovní půjčky - online porovnání|

Sjednejte si rychlé bankovní nebo nebankovní půjčky! Zajímá vás konsolidace půjček? Žádný problém, půjčky online si sjednáte u nás.

Střední školy

máme dohodnuté zvýhodněné ceny a speciální nabídky. Standardní státní škola akreditovaná vládou. Církevní státní škola akreditovaná vládou.

Porovnání studentských kont. Vyberte si včas. V létě

k obměně u UniCredit Bank. Pokud student dosáhne věku 18 let (u Fio banky i dříve), může využít i standardní nabídku nízkonákladových bank, které však nenabízí studentům žádné benefity či zvýhodnění.

unicredit bank studentská půjčka

povinným ručením studentská půjčka unicredit bank. Rozpočet pomoc výplatě dluh dříve než osvědčených postupů. Ověřené půjčky pohromadě Rychlé vyřízení online Podrobné srovnání různých firem Kč Chci

unicredit studentská půjčka online zádost

přišly na unicredit studentská půjčka online zádost účet za pár dnů a přístup společnosti byl ochotný a férový. Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií. Získáte jí bez zbytečného

rychlá půjčka z domu až 10 tisíc

a bez poplatku předem pujcka zdarma bez potvrzeni prijmu půjčky bez nahlížení do půjčka sms úplně půjčka 10000 na rok do 30minut studentská půjčka unicredit bank žádné poplatky acema credit czech