reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

expres půjčka od ge money bank exprespujcka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 24 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

tesco expres pujcka : Zdice

kalkulačka pujcka. Expres od GE Money Bank exprespujcka Půjčte si peníze GEMoney půjčka osobní bank každému trvalým pobytem území čr často kladené dotazy. Finanční Vám může pomoci splnit sny i z

GE Money Bank - Expres půjčka -

24 - 96 měsíců O GE Money Bank Obrátit se v případě půjčky na Od toho se samozřejmě odvíjí i GE Money Bank – Expres půjčka 4.75 / 5

Prodané .cz domény 24. února - 2. března -

694 CZK. Expres půjčka je název produktu od GE Money Bank, která do jeho propagace investovala nemalé prostředky. V podstatě reklamy na něj běží už několik let. Kdo sledujete televizi anebo si občas

Expres Půjčka GE Money -

Express půjčka od GE Money bank je udělována ve výši od 30 tisíc až do 600 000 Kč. Express půjčka nabízí také volitelně možnost pojištění

Hypotéka – porovnání hypotéky |

„Pro mě jako matku samoživitelku je extrémně důležité vybrat si hypotéku, za kterou nebudu platit víc, než musím. Děkuji

Která banka nabídne nejvýhodnější úvěr -

Žebříček platů | České vysoké učení technické - ČVUT | seznámení | Euro | Podnikání | Máslo | GE Money Bank | OVB Allfinanz | Bankovní poplatky | Plat | Notebook | Lidl | Jiří Rusnok | Pracovní poměr

neomezená půjčka

S Konsolidací půjček můžete sloučit neomezené množství půjček až do výše 600 000 Kč. U GE Money Bank můžete.

GE Capital Bank dnes oficiálně představila projekt Expresní půjčka přes internet. O úvěr můžete zažádat na adrese a peníze obdržíte…

Osobní Expres půjčka - GE Money

Snadno dostupná Expres půjčka od GE Money Bank s možností předčasného splacení bez poplatku. Peníze máte na účtu do 5 minut od podpisu smlouvy. . Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně.

Tisková zpráva - Moneta

Pro Osobní půjčku Expres GE Capital Bank je charakteristická rychlost a jednoduchost poskytnutí. Pokud klient zažádá o půjčku na obchodním místě GE Capital Bank, je rozhodnutí o předběžném schválení

Banky vČeské republice, banky v ČR

GE Money Bank se svou velikostí a působením řadí mezi přední poskytovatele finančních služeb v České republice. Jde o komplexní systém v oblasti