reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

rychlé půjčky na zástavu

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 64 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Wustenrot pujcka - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás

Wustenrot pujcka - Rychlé půjčky do 5.000 Kč pro vás! Wustenrot pujcka - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty!

Konsolidace půjček bez registru Inzerce půjček

ihned se zástavou i bez zástavy. Nebankovní. Online P2P půjčka mezi lidmi - vyhodněji než v bance. Rychlé a účinné konsolidace půjček, mnoho nabídek konsolidace, sjednocení půjček, to vše naleznete na našem novém portálu. Pokud

Acema Credit - Rychlé nebankovní půjčky a úvěry

kapitálu a půjčku 10 mil Kč nám jen tak někdo nechtěl dát. V Acema Credit Czech, a.s. to vyšlo vcelku bez problémů. Půjčku jsme obratem dostali, dokončili rozpracovaný projekt rodinných domků u Prahy

SMS půjčka, půjčky online - férová půjčka INN

Záloha na prodej při finanční tísni před prodejem. Prodáváte vaši nemovitost a potřebujete peníze hned - je tady naše RYCHLÁ REAL zápůjčka, která

Rychlé půjčky | Půjčky bez registru

Nepožadujeme ručitele ani zástavu nemovitostí a naše půjčky jsou rychlou půjčku můžete použít na co chcete. Použití Ac - rychlé půjčky není

Nebankovní dům | nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky

Ať už budete potřebovat krátkodobou půjčku do výplaty, vyšší úvěr bez zástavy s delší dobou splatnosti nebo jste schopni se zaručit nemovitostí či autem za úvěr se zástavou, řešení je ve všech případech rychlé a jednoduché.

Finance - rychlé nebankovní půjčky a úvěry pro

Rychlé půjčky a úvěry pro firmy a podnikatele. Specializujeme se na rychlé, krátkodobé a dlouhodobé půjčky a úvěry pro firmy a podnikatele, právnické i

Nejlevnější nebankovní rychlé půjčky na ruku

Inzerce rychlé půjčky na ruku - peníze ihned . Pokud sháníte rychlou nebankovní půjčku, protože máte záznam v registru a nevlastníte bankovní účet

Rychlé nebankovní půjčky a úvěry bez zástavy do 24

Rychlé nebankovní půjčky a úvěry bez zástavy do 24 hodin. Rychlé nebankovní půjčky a úvěry bez zástavy do 24 hodin. Hypopůjčka - nebankovní hypotéka - férový úrok, peníze na cokoliv, bez prokazování příjmů, bez poplatků předem.

peníze na zástavu

Nabízíme rychlé nebankovní půjčky pro zaměstnané, podnikatele i důchodce. Půjčky se pohybují v rozmezí od 10 do 500 000,- Kč se splatností na 1 až 5 let. Doporučujeme nikdy nehradit žádné poplatky předem.

Rychlá

Rychlé půjčky mohou mít mnoho názvů a podob, ale všechny vám dokáží poskytnout potřebné prostředky tak rychle, Půjčky na zástavu auta

Půjčky bez registru :: Půjčky, úvěry Beroun, Praha - Západ

*Žádejte zde nabízíme soukromé nebankovní půjčky na op * ještě dnes!!!Půjčíme Vám peníze Ihned.ČERPÁTE OKAMŽITĚ *Potřebujete rychle peníze na vyplacení závazků,na podnikání,na bydlení,na nové auto? *Neřešíme exekuce.

ostatní rychlé půjčky na zástavu do 24 hodi

ostatní rychlé půjčky na zástavu do 24 hodi Podzimní půjčky ONLINE. Půjčka na míru Snadné sjednání Jasné a výhodné podmínky Výše půjčy až 170