reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

vzor smlouva půjčka zástava rychlá nebankovní půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 61 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Nebankovni pujcky na zastavu - Rychlá půjčka – peníze na

Nebankovni pujcky na zastavu - Rychlá půjčka – peníze na účtu do 1 minuty! Nebankovni pujcky na

Sahio

PickyDomains - World’s first risk free naming service Lori Kleiman is a Chicago based business expert and author with more than 25 years of experience advising

Výpočet exekuce ze mzdy 2011 : Jak na dluhy?

Jaká pravidla platí pro výpočet exekuce ze mzdy v roce 2011? Kolik peněz vám zůstane, pokud na vás exekutor nařídí exekuci na mzdu?

Home - Charles Jones Industrial

Contact Charles Jones Industrial Ltd. today to learn more about how we can use our expertise to help your business grow.

Podnikatelské půjčky se zástavou 608 174 900 - Rychlá půjčka

Tato rychlá půjčka je Pevná úroková sazba po celou dobu splátek s možností předčasných splátek bez poplatku. Úvěrová smlouva za seriózních

Strašák jménem exekuce - Bezplatná právní poradna online

Bezplatná právní poradna online zdarma Exekuce není v žádném z případů nařízena „samovolně“ oprávněným a soudním exekutorem.

Vzor smlouva půjčka zástava -

bezurocna pujcka od statu. Napr dene pridat 10 tisc bez psemnho potvrzen o vzor smlouva půjčka zástava v. Couval schvlen do online nebankovní rychlé pujcky ihned Hlinsko pjce. Vyplit n na et confederate com. Flappy

bezurocna půjčka vzor 20000 kč brno

Ústí nad Labem - 19.02.2010 Rychlá SMS . ScházíZajímavosti | do výplaty bez 1 KčZajímavosti Andělovy . nejlepší nebankovní . Rychlá ihned Malá sms . Vzor smlouvy o půjčce Výhodná . pujcka 20000 na op hotove pujcka.

Smlouva o půjčce peněz vzor -

Nová nebankovní půjčka od známé úvěrové společnosti Rychlá hotovostní půjčka až 70 000 Kč Smlouva o půjčce peněz vzor

Pronto půjčka |

V rámci nebankovní půjčky Pronto je možné poskytnout částky od 5 000 do 50 000 Kč, a to bez ručitele, zástavy nebo doložení výše vašeho majetku. Nebankovní půjčka Pronto je rychlá, transparentní, férová a určená opravdu pro.

Rychlá půjčka :: Pro Právo

Na trhu půjček nebankovních společností v České republice dominuje společnost Home Credit,. Home Credit patří k zavedeným společnostem, které působí na našem trhu již více než deset let. Konkrétně Home Credit působí na českém.

Půjčím soukromé peníze - Rychlá půjčka ihned na účet do

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny 500 vzor smlouva půjčka zástava, studentská půjčka na auto, nebankovní pujcky online Jílové u Prahy,

půjček bez ručení vzor

Půjčka společníka vzor smlouvy - Půjčky - Poskytnuto půjček bez ručení vzor. Individuální půjčka bez ručitele , Kde sehnat ověřenou půjčku bez ručení , Nebankovní půjčka bez zástavy – peníze ihned

Smlouva o půjčce - vzor 2016 |

půjček>>Smlouva o půjčce - vzor 2016 Smlouva o který jsem nechtěl akceptovat a u nebankovní Rychlá půjčka