reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka poštovní poukázkou ihned

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 55 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Finská půjčka před výplatou Ferratum | Malá půjčka

Finská půjčka před výplatou Ferratum. Tabulka s rozpisem půjček Ferratum a jejich splátek - půjčky bez registru a peníze ihned. Pro opakované zákazníky

Tommy Stachi snadná půjčka - peníze ihned na ruku

Nebankovní půjčka ihned bez registru Nevyžaduje se zajištění. Půjčku je možné splácet několika způsoby - vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři, v hotovosti na pobočce, převodní příkazem či poštovní poukázkou.

Často kladené Dotazy |

Záruka ani ručitel není potřeba. Půjčka je zcela bez zajištění.. Peníze budou převedeny přímo na Váš bankovní účet nebo poštovní poukázkou na Vaši adresu.

pujčka poštovní poukázkou

170000Kč Půjčka na pujčka poštovní poukázkou míru Jasné a výhodné podmínky Snadné online sjednání Výše půjčky až170000Kč Nezávazná žádost Kolik chcete půjčit. Chci půjčku do4500Kč Chci půjčku do170000

Pujcky online ihned na úcet Čelákovice | Peníze na účtu do

Pujcky online ihned na úcet Čelákovice Žádejte online z pohodlí domova o vyřízení výhodné půjčky bez registru Provident až do 50 000 Kč.. za schválenou půjčku je ve . Soukromá půjčka praha

odkazy pujcky na smenku

Odkazy pujcky na smenku . Inzerce půjček poptávkaPůjčky, úvěry a hypotéky. Dobrý den,hledám půjčku bez poplatku předem s vyplacením ihned po podpisu

Sms půjčka ihned úplně každému |

vyplníte nezávaznou on-line žádost. Poté vyčkáte na telefonát. Operátor Vám vysvětlí detaily půjčky a další postup. Po potvrzení vám budou odeslány prostředky buď poštovní poukázkou, nebo přímo na vámi uvedený bankovní účet.

Nebankovní půjčky ihned na účet | Online žádost, reference

Tags: Click Credit půjčkaCreditON půjčkaFerratum půjčkanebankovní půjčky ihnednebankovní půjčky ihned na účetpůjčka pro podnikatelepůjčka pro studentypůjčka pro zaměstnanceZaplo půjčka

Časté dotazy | Rychlé půjčky ihned

Jako novým klientům vám posíláme peníze poštovní poukázkou a očekávat je můžete během dvou pracovních dnů. Stálým klientům zašleme půjčku ihned na bankovní účet.

Otázky a odpovědi - SMS půjčka od

Otázky a odpovědi Kolik času zabere vyřízení půjčky? Proces vyřízení nezabere více než 10 minut času - přečtěte si návod. Jak rychle dostanu peníze?

půjčka bez registru na ucet bez schůzky schvalení do

. bez registrů, bez příjmuZáleží na tom, jaký zvolíte způsob zaslání peněz: - Na účet : peníze odesíláme ihned po schválení na Váš účet. - Poštovní poukázkou : peníze odesíláme ihned po schválení na Vámi uvedenou adresu. Poštovní

Kratko doba půjčka do vyplaty - Rychlé online půjčky do

. poplatky, které se odvíjí od výše půjčené částky. Přesně tedy předem víte, kolik zaplatíte navíc. Při online žádosti vidíte poplatek za půjčku SMS ihned. Peníze vám budou doručeny poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet. A

Daňové dotazy - Zprávy

Elektronická evidence tržeb - obchodník, zákazník i stát mají díky on-line systému elektronické evidence tržeb prakticky nepřetržitě okamžitý přehled