reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka na jedno mega bez zastav

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 63 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Mega terárium po Agamách vousatých - iFAUNA

výroba: Je potřeba poopravit zavírání a jedno sklo je zpravované.. Cena: 5000Kč. Pujčka až 500.000,-Kč bez zástavy! Až 500.000,-Kč bez zástavy, bez nutnosti poplatku předem.

Konsolidace půjček bez registru, sloučení půjček kalkulačka

Konsolidace půjček je sloučení půjček. Související půjčky: Půjčky bez potvrzení o přijmu | Půjčky na směnku | Půjčky od soukromých osob | Nebankovní půjčky Raiffeisen bank | Česká spořitelna půjčky | Unicredit bank

Finanční Pohotovost

Půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz ( OP )! Až 300 000kč až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela! Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí rychlou levnou nebankovní půjčku.

Diskusní fórum chrudimského regionu

Diskusní fórum regionálního portálku chrudimského regionu. Představitelem města s przněnou dopravou bez koncepce je modrej pták, takže se nedivte, čekám kdy se v CR na semaforu objeví libově modrá !!! Reagovat na tento příspěvek

Seat Altea XL 1.4 TSI Style (Technoid) |

4.7.2014 23:14. Technická. Tento týden absolvovala Altea svou první technickou prohlídku. Nechal jsem to na svém obvyklém servisu, kromě jiného jsem nemohl

- Diskuse

je zajištěná zástavním právem u nemovitosti, banka ji prodá přez dražební společnost ve veřejné draždě. Nefiguruje v tom ani exekutor ani insolvenční správce. Insolvenční správce zpeněžuje majetek v

Financování Bydlení | Zařizujeme dům - Váš rádce

Máte min. 9000měs? AKompas = levné nebankovní půjčky - úvěry na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy, peníze do 3 dnů. Žádné skryté poplatky ( ne volání na 900 ). Možnost zdarma přerušit splácení z důvodu nemoci a.

Recenze: Líbánky - 40

Aňa Geislerová se vdává za Stanislava Majera. Oba za sebou už mají jedno manželství, pro oba to nebyla příjemná zkušenost. Vypadá to, že tentokrát by jim to mohlo klapnout, ale pak se na obřadu (a následně na oslavě) objeví.

Hypoteka vs. Hypouver Modre pyramidy | Diskuzní fóra pro finanční

se účelem (stavební spoření nejde použít na všechno na co jde použít hypotéka). U stavebního spoření nemusíte při nižších částkách dávat zástavu (nemovitost). U hypotéky musíte dát zástavu nemovitosti vždy. Stavební

Drnholec – Wikipedie

Sloup se sochou Panny Marie na náměstí Svobody, v pozadí kostel Nejsvětější Trojice. zde přechod přes hranice i přechod přes Dyji. Na. pytláctví byla pokuta až 10 zlatých. Na

Lidi nedělejte ze sebe veřejně idioty - 2. část. y

(No Ratings Yet) Loading Dnes navazujeme na můj starší článek a trošku rozvineme 2 nešváry a y dnešní doby: Práce z domu a podvádění rulety.

Inzerce Sport, Hobby | Vstupenky | Inzerce Zdarma - inzeráty

INZERCE Sport, Hobby | Vstupenky | INZERCE ZDARMA - inzeráty zdarma, které jsou vidět. Inzertní. server s pokročilými funkcemi. Rychlá. akce-reakce!. Prodám 3 lístky na Sensation, který se koná v Praze 6.6.2009 v O2 aréně. Cena

Advokát obžalovaného měl zálusk na dům v zástavě

dvě smlouvy, jedna zajišťující půjčku na 520 tisíc a druhá na 640 tisíc. Když se ptal Boja, co to znamená a že chce znát celkovou částku, kterou společnosti Gerston dluží, dostal radu, ať si sečte

Zouzik

parádní, nikdo nezvracel, turbulence malinký a přistání taky ok. Na. postele, skromný pokoje, balkon spojující dva pokoje, vstup na jednu kartu, na pokoji s Němkama, na jednom dvě palandy, koupelna.

Finanční Pohotovost

půjčky jsou daňově uznatelným nákladem - půjčíme i bez daň. přiznání - pracuji pro jednoho poskytovatele jako vázaný zástupce - smlouva do 1 hod. od žádosti k podpisu - reaguji na sms i prozvonění

Půjčky na MD - pro ženy na mateřské dovolené

Půjčky na MD - vše co potřebujete vědět pro získání půjčky na MD On-Line na - Rychlé a dostupné on-line půjčky pro všechny. . je dobře si promyslet, zda budete schopni půjčku vrátit do dohodnuté doby splatnosti.