reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

bankovní půjčky dropshipper cz | dropshipper cz

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 63 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Na večerní běhání si nezapomeňte reflexní prvky – Magazín

Podívejte se do e-shopu a vyberte si takovou barvu, jež bude ladit s běžeckým oblečením. Tags: povinné reflexní prvky reflexní pásky.

– 35. stránka – Magazín nejen o on-line

jen dobrý nápad, zapotřebí jsou především finanční prostředky. Jenomže kde je získat, když se k vám banka postaví zády? Na bankovní podnikatelské půjčky mají nárok pouze klienti, kteří mohou

Fastin pujcka praha-v České republice

Online pujcky Hořovice Po schválení Vaší žádosti o půjčce peníze bude mít k dispozici už dnes a přímo na svém bankovním účtu!Jistě využíváte internetové bankovnictví, platby kartou přes internet, proč tedy nevyužít i možnosti půjčky.

směnky pujčky

ihned Výpočet úrokové sazby žádosti pujcky ihned com soukromá na směnku ihned bankovní účty 2000 Teplice soukromá na směnku.

Potřebujete rychlou finanční injekci? Jděte na to chytře

obrovské množství klientů. Není divu, tato rychlá půjčka představuje ultimátní řešení pro všechny, kteří by za stejných okolností u jiné bankovní (a často i nebankovní) instituce neměli na úvěr nárok.

Smart půjčka – elegantní způsob, jak zvýšit svou

Půjčka od Smart Capital patří v České republice k vůbec nejvyhledávanějším nebankovním produktům a to především díky stabilitě firmy a celkové transparentnosti. Klíčovou roli však hraje i rychlost, s

kdo mi opravdu krátkodobé půjčky! dropshipper

klasická podnikatelská půjčka omezuje, zažádejte si o klasickou bankovní půjčku. Banky nabízí rozmanité spektrum finančních produktů a pravděpodobně si přijdete na své i vy. Nebankovnímu sektoru se

Finance | - Part 2

Takzvané mikropůjčky, tedy úvěry s malým úvěrovým rámcem, se dlouhodobě těší obrovské oblibě. Pochází z Finska (odtud také přízvisko „finské“ půjčky“) a jejich autorem je společnost Ferratum. Na finančním trhu se pohybuje téměř.

– 28. stránka – Magazín nejen o on-line

pro získání bankovní půjčky patří bonita. Nemůžete-li doložit adekvátní příjem, smiřte se s tím, že vám banka nepůjčí ani korunu. Jak tedy vyřešit nepříznivou finanční situaci, když vám finanční

Finance – 15. stránka –

kreditní kartu? Pokud si myslíte, že ji nepotřebujete, možná byste si měli přečíst následující řádky. Kreditní karta je praktický pomocník, který vám může ušetřit mnoho starostí. Mnoho bankovních

HLAVNÍ STRÁNKA | Dropshipping

Pro kompletní online katalog přejděte na náš velkoobchodní web emailu nebo telefonního čísla a náš dropshipper manager se vám

Recenze: Finpůjčka24 – malá půjčka, která zachrání vaše

než běžné bankovní úvěry. Roční procentuální sazbou nákladů se nenechte zmást – ačkoliv se pohybuje v řádu až několika tisíců procentních bodů, cena půjčky (tedy to, co zaplatíte navíc), nepřevýší

admin – 77. stránka –

kreditní kartu? Pokud si myslíte, že ji nepotřebujete, možná byste si měli přečíst následující řádky. Kreditní karta je praktický pomocník, který vám může ušetřit mnoho starostí. Mnoho bankovních

admin – 70. stránka –

vyžadujete možnost investovat i do jiných oblastí? Pokud vás klasická podnikatelská půjčka omezuje, zažádejte si o klasickou bankovní půjčku. Banky nabízí rozmanité spektrum finančních produktů

Opravdu ještě nemáte kreditní kartu? –

starostí. Mnoho bankovních institucí navíc nabízí kreditní karty s celou řadou bonusů. Je jen na vás, zda raději využijete slevy na létání, nebo upřednostníte vrácení několika procent z částky, kterou