reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

www půjčky cz jihočeský kraj 3 000 000 kč

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 60 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

nebankovní půjčky české budějovice

Chci půjčku do 4500 Kč. Bezpečné půjčky online až 170 000 Kč Nebankovní půjčky české budějovice. Půjčka na míru. Kontaktuje vás zástupce společnosti a probere s vámi detaily půjčky. , úvěry Jihočeský nabízí , úvěry v Jihočeském

Konsolidace krátkodobých půjček

Půjčky až 1 000 000 Kč bez zástavy ( Morava ) Potřebujete až 500 000 Kč na cokoliv ? Potřebujete až 1 000 000 Kč bez zástavy na úplnou či částečnou konsolidaci Vašich stávajících půjček a úvěrů ? Chcete část svých závazků.

Tommy Stachi půjčka snadná - zkušenosti, diskuze, recenze

Rychlá a snadná půjčka online od Tommy Stachi. Úvěry na účet nebo na ruku ihned do 100.000 Kč. Podívejte se na online přihlášku na půjčku.. zadat účel půjčky, chcete-li. Současně

Ceník plynu 2016: cena plynu za 1m3 |

Podmínky portálu s.r.o. se sídlem: Jemnická 1138/1, Praha 4, PSČ 140 00 IČ:24684295, DIČ:CZ24684295, společnost zapsaná v

Jihočeský kraj - Autobazar cz, auto bazar, auto inzerce zdarma

Jihočeský kraj Prodej ojetých, předváděcích aut všech značek Škoda, VW, Alfa Romeo, Hyundai, Honda, BMW, Audi aj. Dovozy aut z EU a z USA. Inzerce aut je

On-line finanční půjčky a úvěry Jihočeský kraj •

Na najdete 47 firem v kategorii On-line finanční půjčky a úvěry v Jihočeském kraji a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba FINANCE V+V

Obec Olešník

. na akci „Kanalizační řad v obci Olešník“. Žádost obce byla zařazena do návrhu akcí zahájených ještě v roce 2009 a obdrželi jsme 65% z ceny díla, tj. 8 580 000,- Kč. Celkové náklady na akci jsou 13 199 966,- Kč. Stavba

Sberbank CZ | FÉR půjčka, rychlá půjčka online bez zajištění

Základní podmínky Minimální věk žadatele i spolužadatele je 18 let; Pro úvěry nad 250 000 Kč a do 400 000 Kč včetně je nutný písemný souhlas manžela

Půjčky, hypotéky - směnka, inzerce

Pujcka 80.000. Půjčka 600 000 Kč. potrebuji nutne!. Nutně sháním půjčku 150 000 na směnku. Půjčí Někdo Z Vlastních Zdrojů 50-60000KČ. půjčka na směnku. Půjčka. Půjčka. Kdo půjčí 50.000,- klidně i na

RKŠtěstí | realitní kancelář

Prdej chalupy, RD, Staré Ransko, Krucemburk, okr . Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji rodinný dům (chalupu) 3+1, ve Starém Ransku okres Havlíčkův Brod.

Inzerce půjček bez registru - půjček na směnku |

Půjčka pro všechny se stálým příjmem! Nebankovní půjčka od 5.000,- do 150.000,-Kč pro zaměstnance,OSVČ i důchodce.Půjčíme i klientům,zaměstnaným

Jihočeský kraj - Domy na prodej, pronájem domů, bez realitky

Jihočeský kraj Prodej domů, pronájem domů, nízkoenergetické domy v inzerci nemovitostí. Soukromé inzeráty, firemní inzeráty na prodej domů, pronájem.

Půjčka bez rizika a registru

Nabídka nebankovní půjčky 5.-50.000,-Kč. Dále nebankovní hypotéky, konsolidace půjček, vyplacení dluhů, exekucí a hrozící dražby. Zpětný leasing nemovitosti. Poskytnutí úvěru nad 80.000,- se zástavou nemovitosti, výkup nemovitostí a.