reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka ihned strana 340

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 57 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Nákladní vozy a tahače nad 7,5 t – pronájem nákladních aut

Po dohodě Vám můžeme půjčit vůz i na kratší dobu.. 340 kW Celková hmotnost

Kotliny a topenište |

Kotliny a topenište, kovové kotliny, nerezové kotliny, smaltované kotliny, kotliny, zabijačkové kotliny, topenište. naše cena 1 340 Kč. Party set Gril. Půjčky bez registrů ihned, Půjčka na ruku, Cofidis půjčka, Půjčka Wustenrot

Homocistynurie | Marfanuvsyndrom

Tato stránka má pomoci všem lidem, co trpí Marfanovým syndromem, jejich příbuzným, či známým a také pro odbornou veřejnost. Naše. Vyřízení půjčky ihned do hodiny nabídka domény k novému projektu

Nejlepší - Profil uživatele Majk

Počet přidaných článků: 340 Počet vložených titulků: 0 Počet vložených komentářů: 0

ATLAS consulting spol. s r.o. | Změny v zákonech

ATLAS Consulting s.r.o. - moderní právní a ekonomické informační systémy pro malé, střední a velké společnosti

Banky a finanční služby Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň

až 40% vůči ceně nového vozu. Specializujeme se na zánovní a předváděcí vozy se zárukou. Až 1000 aut různých značek a modelů ihned k odběru. Kvalitní záruční a pozáruční servis a autorizovaný servis …

Nejpoužívanější anglická slova -

Nejpoužívanější anglická slova - seznam brought: min.čas i trpný rod od přinést

PŮJČKA.TV | Půjčka před výplatou | SMS půjčka | Online

pujcka.tv-rychlá půjčka před výplatou z pohodlí vašeho domova. Pomůžeme vám vyřešit vaši finanční situaci férovou krátkodobou půjčkou.. 2 340 Kč. Možnosti, jak si v současné moderní době půjčit peníze, neznají hranic. Na

Fast Cash půjčka - využijte půjčku FastCash

Rychlá a krátkodobá půjčka Fast Cash. Rozsah půjčky 1 000 Kč až 30 000 Kč. Půjčku lze vyřídit online do 2 minut. Úroková sazba od 340 %. odeslání peněz již během pouhých tří minut. Chci si půjčit. Oblíbené nebankovní půjčky

Zábavné stránky - Informace a zábava - ČR

naší nabídky,využijte naší expres půjčku.Schvalování půjčky probíhá rychle a peníze můžete obdržet opravdu v expresním termínu.Stačí pokud vyplníte formulář půjčky na našich stránkách a počkáte na kontakt operátora.

Driver Cleaner 3.3 - Download –

Driver Cleaner je utilita, která umí odinstalovat ovladače ke grafické kartě z počítače, respektive systému. Dokáže. tak můžete s klidem na čistý systém nainstalovat ovladače. Akcionáři Cetinu schválili půjčku 32,2 miliardy pro PPF

Lion Line - Abecední seznam firem -F

F&V Café s.r.o. Svat. Čecha 28 61200 Brno Telefon: +420545213453 Fax: +420545210616 Velkoobchod cukrovinek. Distribuujeme žvýkačky Wrigley (Orbit, Winterfresh