reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

půjčka do 20000 rychle a snadno

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 81 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info

Půjčka 20000 Kč | Peníze rychle - 20000 Kč na ruku a bez

Rychle, snadno a spolehlivě. Dom Jaké podmínky může mít půjčka do 100000 Kč ihned? Bankovní půjčka do 20000 K

Rychlá půjčka - Raiffeisenbank a.s. -

Rychlá půjčka - Raiffeisenbank a.s. - informace, parametry, ceník, hodnocení uživatelů na Půjčky před výplatou (mikropůjčky). Konsolidace půjček Spočítat. 20 000 Kč Maximální výše úvěru. 4 názory Vstoupit do diskuse

půjčka do 20 000 ihned)

, 35 letČASTÉ DOTAZY O PŮJČCEMohu půjčku splatit předčasně půjčka online ostrov movie. , 26 let“Skvělá SMS půjčka, schválená do půjčka do 20 000 ihned) pěti minut půjčky pro osvc nebankovni rychlá. Kde se dá získat.

Půjčka 20000 každému ihned -

Hledáte půjčku do 20000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků? Půjčka každému, peníze ihned. Nabízíme Vám nejdostupnější nebankovní půjčky, o které si můžete snadno zažádat online. Rozbila se Vám lednice nebo pračka a Vy.

Jak to funguje?

výše až 20 000 Kč (8 500 Kč pro nové klienty). Díky našemu automatickému úvěrovému systému funguje Kredito24 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zapomeňte na dodatečné náklady, skryté poplatky a ustanovení

iCredit - Půjčka – rychle, snadno a pohodlně do 40 000 Kč

Do 40 000 kč. Za 800 112 Rychle, snadno a pohodln Půjčka zohledňující finanční možnosti seniorů Dostupná půjčka,

Rychle půjčky do 20000 ostrava -

Rychle půjčky do 20000 ostrava Rychle a půjčka zdarma . pujcky do 20000 48000 doplnit Bleskové a snadno dosažitelné půjčky do 20000

- Potřebujete peníze rychle a snadno?

Půjčka do 250 000 Kč; Půjčka do 4 500 Kč; Potřebujete peníze rychle a snadno? Zkuste Mexickou půjčku, která Vám půjčí ihned až 250 000 K

Půjčky bez registru ihned |

Petr Malý. Snadno a rychle, přesně tak to probíhalo. Potřeboval jsem peníze na nákup nábytku a vybavení do nového bytu, kam jsme se s mojí přítelkyní

Rychlá půjčka ihned 20000

Rychlá půjčka ihned 20000 patří mezi nebankovní online půjčky, které si pořídíte v pohodlí domova prostřednictvím online formuláře. Půjčiť si můžete od 4 000 Kč do 170 000 Kč. Půjčka je bez zdlouhavého vyřizování a zbytečného.

rychlá půjčka od zaplo cz

dnešním době není jednoduché najít tu správnou . ihned do NONSTOP - ONLINE, bez registru - První ZDARMA poskytuje rychlé před výplatou na účet od 500 až do 12500 Kč až na 30 dní. Pokud.